Stiri Recente

Coordonate privind deplasarea la Campionatul Balcanic indoor U20 – Istanbul, 09.02.2020

  1. Prezentarea la București în ziua de 07.02.2020, după ora 12.00. F.R.A. asigură cazare și cină în seara zilei de 07.02 la hotel ”IBIS” pentru toți componenții delegației (antrenori și sportivi) care nu domiciliază în București.
  2. Transportul de la localitatea de domiciliu la București și retur va fi asigurat de Cluburile cărora aparțin sportivii și antrenorii care compun delegația.
  3. Echipamentul de reprezentare pentru atleți (șort, maieu, trening și adidași) și antrenori (trening și adidași) se va distribui în ziua de 07.02.2020 între orele 10.00 – 16.00.
  4. Plecarea de la hotel către aeroport va avea loc în data de 08.02.2020 orele 5.45 a.m. Prezentarea la autocar la ora 5.30 a.m. în holul hotelului – Responsabil dl prof TĂTARU MARIUS. (Bucureștenii se pot prezenta la autocar sau la aeroport la ora 6.15 a.m.)
  5. Program de zbor
  • Decolare Henri Coandă 08.02.2020 orele 8.35 a.m.- aterizare Istanbul Airport 08.02.2020 orele 10.50 a.m.
  • Decolare Istanbul Airport 10.02.2020, orele 11.40 a.m. – aterizare Henri Coandă, 10.02.2020 orele 11.55.
  1. Sportivii și antrenorii ale căror cheltuieli de transport și cazare/masă sunt asigurate de club vor lua legătura cu Serviciul Contabilitate al FRA pentru reglarea costurilor financiare.
  2. Pentru toți sportivii care nu au împlinit 18 ani la data părăsirii teritoriului național, este obligatorie PROCURA NOTARIALĂ. Pentru eliberarea acestui document se pot utiliza datele unuia din cei patru antrenori care însoțesc delegația.
  3. Toți antrenorii pe numele cărora s-au eliberat ”Procuri notariale” au obligația de a obține CAZIERUL JUDICIAR de la secția de poliție căreia aparțin.
  4. Pașapoartele trebuie să aibă valabilitate minimum 6 (șase ) luni de la data părăsirii teritoriului național. Turcia fiind o țară extracomunitară nu acceptă intrarea pe teritoriul ei cu Carte de identitate.

FETE

  1. MIHALACHE MARIA                                  60 m                                       7.58 – 1026 pct
  2. BISERICESCU MARIA                                60 m                                       7.66
  3. CÎRCIOGEL ADINA                                    400m                                       56.74 – 983 pct
  4. BODNARIUC ANTONIA                            800 m                                      2:12.72 – 985 pct
  5. SFÂRGHIU TALIDA                                    1500 m                                    4:30.7 – 990 pct
  6. SÎRBU MARIA                                             3000 m                                    9:56.61 – 943 pct
  7. GRIGOROIU DARIANA                              60 m.g.                                    8.79 – 988 pct
  8. RENGLE ALESIA                                        Înălțime                                   1m70 – 926 pct
  9. ȘTIRBU IOANA                                           Lungime                                  5m86 – 968 pct
  10. VÎRDOL ALEXANDRA                              Lungime                                    5m57
  11. COLIBĂȘANU IOANA                                Triplusalt                                 12m53 – 968 pct

 

BAIETI

  1. STOICA MIREL CRISTIAN                        60 m                                        6.89 – 985 pct
  2. CUȚUREAN ANTONIO                              400 m                                      50.21 – 906 pct
  3. NICULIȚĂ REMUS ANDREI                      400 m                                      50.76
  4. VOICU CRISTIAN                                       800 m                                      1:52.42 – 1011 pct
  5. STEREA ANDREI                                        1500 m                                    4:03.37 – 854 pct
  6. RUS DANIEL GHEORGHE                         3000 m                                    8:49.19 – 803 pct
  7. SIMION ROBERT MIHAI                           60 m.g.                                    8.18 – 937 pct
  8. ANDRONE VALENTIN                               Înălțime                                   2m10 – 1002 pct
  9. ENACHE ANDREI                                       Lungime                                  6m81 – 882 pct
  10. PRUTEANU CONSTANTIN                        Lungime                                  6m59
  11. LICĂ MIHAI ȘTEFAN                                 Triplusalt                                 14m32 – 882 pct
  12. BĂRĂ MARIUS                                            Greutate                                  16m48 – 881 pct

 

OFICIALI

  1. BĂLOI MIHĂIȚĂ – Antrenor 0765.512.421
  2. BOTEA CARMEN – Antrenor 0723.609.278
  3. NAGY ȘTEFAN – Antrenor 0724.596.854
  4. ȚÎMPĂU ERZILIA – Antrenor 0744.614.874
  5. MUREȘAN SILVIA – Antrenor 0741179.764
  6. TĂTARU MARIUS – Antrenor 0745.079.169
  7. CRIȘAN DORU – Team leader
  8. IANCU AUGUSTIN – Șef de delegație

 

Director loturi juniori

Doru Crișan

 

Descarcă documentul Coordonate deplasare CB2020 U20 aici