Stiri Recente

Convocator Campionatul Balcanic de Ștafete pentru Seniori

Federația Română de Atletism organizează Campionatul Balcanic de Ștafete pentru Seniori, competiție ce se va desfășura la Craiova/România, în perioada 29-30.05.2021.

Convocarea echipei naționale se va face în zilele de 27.05.2021 începând cu orele 16:00, respectiv  28.05.2021, începând cu orele 12:00, conform orarului stabilit în prealabil.

Hotelul unde va fi cazată echipa României este Hotel Europeca, Str. Pietății nr. 9-13, Craiova 200127.

Echiparea se va face în data de 26.05.2021, între orele 08:00-16:00. Cei din delegatie ce nu pot ajunge la echipare, vă rog să lăsați detaliile echipamentului la doamna Adriana și vă vor fi aduse la Craiova.  Relatii: doamna Adriana – 0752139988.

ATENȚIE!!!!!

  • Participarea în competiție se va face numai cu echipamentul pus de dispoziție de FRA(JOMA)
  • Cheltuielile de transport până la locul convocării sunt suportate de către cluburile dumneavoastră.
  • În cazul în care intervin schimbări la cazare, vă rog să luați legătura cu dl. Ion Buliga, telefon: 0740113346
  • Cei care au fost echipați în sezonul de sală 2021, atât la juniori cât și la seniori, se vor face doar completările de rigoare. Vă rog să tineți legătura tot cu doamna Adriana și să aveți echipamentul din iarna la dumneavoastră.

Federația convoacă la Hotel Europeca/Craiova echipa mai jos menționată, pentru participare la CB de Ștafete pentru Seniori 2021:

 

Nr crt Nume si prenume Functia Perioada Proba
1 Neagoe Ionut Andrei Sportiv 27-31.05 4x100m
2 Anton Alin Ionut Sportiv 27-31.05
3 Roiban Cristian Nicusor Sportiv 27-31.05
4 Bobos Vasile Sportiv 27-30.05
5 Breahna Robert Cristian Sportiv 27-31.05 Rezerva
6 Tone Marius Gabriel Sportiv 27-31.05 Selectionata 4x100m
7 Budin Daniel Mihai Robert Sportiv 27-31.05
8 Tanase Marian Valentin Sportiv 27-31.05
9 Duicu Beneamin Sportiv 27-31.05
10 Niculita Remus Andrei Sportiv 28-31.05 4x400m
11 Dulcescu Vlad Sportiv 28-31.05
12 Geamanu Alexandru Sportiv 27-31.05
13 Toma Denis Simon Sportiv 28-31.05
14 Bondoc Adrian Marian Sportiv 28-31.05 Rezerva
15 Belgyan Sanda Sportiv 27-30.05 4x400mixt
16 Circiogel Adina Elena Sportiv 27-31.05
17 Parge Robert Sportiv 28-31.05
18 Dringo Mihai Sorin Sportiv 27-31.05
19 Olah Robert Antrenor 28-31.05
20 Ursache Dorinel Antrenor 28-31.05
21 Iancu Augustin Conducator delegatie 27-31.05

 

Secretar General,                                                                         Antrenor Federal,

Iancu Augustin                                                                              Dragomir Lenuta

 

 

 

Descarcă documentul în format PDF