Stiri Recente

Componența delegației României la „Unlimited Games” 11-15.08.2022, Cracovia, Polonia

Componența delegației României, care va participa în perioada 11-15.08.2022

la „Unlimited Games” (proiect Erasmus+) – Cracovia, Polonia

 

COPII 1 – FETE
Nr. Crt. Numele și prenumele sportiv Anul Clubul
1 Hekter Elena Cristina 2009 CSS Ploiesti
2 Scărlatescu Alecsandra 2009 CS Farul Constanța
3 Toader Rebeca-Maria 2009 CSS Ploiesti
4 Antoche Laura Mirabela 2009 LPS Vaslui, CSM Vaslui
5 Oanea Francesca Ștefania 2009 CN N.G.Falticeni
6 Dragu Teodora Valentina 2009 LPS Constanța
7 Ioanovici Elena Deea 2009 CS Giroc Chisoda
8 Banciu Maia Cristina 2009 CS Rapid București
9 Crăciun Ștefania Andreea 2009 CS Rapid București
10 Paruba Carla Carina 2009 CES Adjud
11 Băloi Karina Maria 2009 CS Giroc Chisoda
12 Goldan Daria-Ionela 2009 CES Adjud
13 Turcu Alexia-Teodora 2009 L.T. Carei
14 Druta Alexandra 2009 CSS Tecuci
15 Bejan Denise Nicole 2009 CSU Arad
16 Popescu Ina 2009 CS Ceahlaul Pt.Neamt
17 Blănaru Delia Ioana 2009 CSS Ploiesti
18 Prunoiu Sara Bianca 2009 CSS Ploiesti
19 Tomescu Maia Alexandra 2009 CSS Ploiesti
20 Șinca Florentina Beatrice 2009 CSS Ploiesti
 

COPII 1 – BĂIEȚI

Nr. Crt. Numele și prenumele sportiv Anul Clubul
1 Sandu Antonio Stefan 2009 Col. Nat. O.Onic. Sud 190 Buc
2 Ciolacu Robert 2009 CSS Reșița
3 Doaga Mario Petrișor 2009 LPS Pitești
4 Creanga Cristian Teodor 2009 CSS Ploiești
5 Iancu Cristian Andrei 2009 CSS Alexandria
6 Licsandru David Gabriel 2009 CSM București
7 Bunea Pavel Catalin 2009 LPS Brăila
8 Fomenko Vladimir 2009 LPS Constanța
9 Mihai Andrei 2009 LPS Botosani
10 Crăciunean Dominic Stefan 2009 CSS Șoimii Sibiu
11 Ifrim Paolo 2009 CSS Tecuci
12 Budea Cosmin Daniel 2009 LPS Baia Mare
13 Cănănău Ionuț Cristian 2009 CSS Tulcea
14 Tornea Alexandru Nicolae 2009 CSS Tulcea
15 Chioncu Luca 2009 LPS Baia Mare
16 Dan Iustin Paraschiv 2009 CSS Medgidia
17 Luciu Costi Octavian 2009 LPS Brăila
18 Tihanov Denis 2009 LPS Brăila
19 Simon Rareș Andrei 2009 LPS Brăila
20 Voncilă Răzvan Ștefan 2009 LPS Brăila
 

COPII 2 – FETE

Nr. Crt. Numele și prenumele sportiv Anul Clubul
1 Pungă Carolina-Andreea 2010 CS Proatletic Punga Ionuț Buc.
2 Lucaciu Clara Sofia 2010 L.Al.Papiu Ilarian Dej
3 Dinu Sara Andreea 2010 CSS Târgoviște
4 Komives Denisa Maria 2010 CSS Blaj
5 Răuțu Ioana Maria 2010 CN N.G.Fălticeni
6 Pastramă Nadia Mia 2010 LPS Brăila
7 Aștefănoaie Delia Ioana 2010 CSM Bacău
8 Cristescu Iris 2010 CS Giroc Chisoda
9 Antonie Maria 2010 CS Rapid București
10 Drăcea Teia-Maria 2010 CS Rapid București
11 Anghelaș Delia Alexia 2010 CSS Tulcea
12 Letai Raluca Maria 2010 CS Giroc Chisoda
13 Samoilă Rebeca 2010 CS Viitorul Vaslui
14 Man Maia Ioana 2010 CS Rapid București
15 Popescu Ștefania 2010 CS Giroc Chisoda
16 Cîrjan Ștefania Alexia 2010 CSS Ploiești
17 Grigore Melisa Maria 2010 CSS Ploiești
18 Prunoiu Ana-Rebeca 2010 CSS Ploiești
19 Echimescu Sara Maria 2010 CSS Ploiești
20 Ștefan Ana Maria 2010 CSS Ploiești
 

 

 

COPII 2 – BĂIEȚI

Nr. Crt. Numele și prenumele sportiv Anul Clubul
1 Popa Robert Andrei 2010 LPS P.T. Craiova
2 Alexandru David-Cristian 2010 ACS Proatletic Punga Ionut Buc.
3 Lazăr Toma 2010 CS Rapid București
4 Magdea Marian Patrick 2010 CSM Bistrița
5 Isache Liviu Vasilică 2010 LPS Botoșani
6 Manta Albert George 2010 LPS Brăila
7 Dreptu Ștefan 2010 LPS Brăila
8 Răileanu David Marian 2010 LPS Botoșani
9 Har-Ganta Octavian 2010 CS Comunal Mosni, ACS Câmpina
10 Gheorghe Teodor Cristian 2010 CSM București
11 Georgescu Matei-Alexandru 2010 CSS 4 București
12 Gherghe Ștefan 2010 CSM Buzau
13 Afloarei Denys 2010 CS Mosnita
14 Ciocoiu Luca Gabriel 2010 CS Giroc Chisoda, ACS Campina
15 Coșa Luca Mihail 2010 CSS Onesti
16 Burniche Luca Cristian 2010 CSS Onesti
17 Munteanu, Cristel 2010 CS Giroc Chisoda
18 Filip Eduard 2010 LPS Brăila
19 Smeu Andrei Eugen 2010 LPS Brăila
20 Balaban Denis Valentin 2010 LPS Brăila

 

PROFESORI/ ANTRENORI

Nr. Crt. Profesori/antrenori
1 Brosser Octavia Gena
2 Crețu Doinița
3 Ciobănică Maria
4 Pungă Mirela
5 Andrei Florin
6 Ilie Florinel
7 Iorga Nicolae
8 Staicu Sorin
9 Tudorache Gabriel
10 Turcu Florin
Ganera Cătălin – conducător delegație

Sportivii au nevoie de pașaport și procură notarială, emisă pe numele unuia dintre antrenorii din delegație.

Persoana pe numele căruia se eliberează procurile notariale, trebuie să prezinte cazierul judiciar la frontieră.

Cheltuielile de transport, de la domiciliu la București și retur, vor fi suportate de către cluburile aparținătoare.

Conducător delegație,

Cătălin Ganera

Descarcă documentul în format PDF,  de aici.